Pulso zaprojektowano z myślą o osobach nieprzyzwyczajonych do pochylonej pozycji, wymuszonej przez konstrukcję kierownicy tradycyjnych rowerów szosowych. Nowy model roweru pozwala cieszyć się efektywną jazdą po szosie, dzięki zastosowaniu profesjonalnego osprzętu.

Rowery fitness – Śląsk

Jesteś miłośnikiem jazdy na rowerze i szukasz wyjątkowego jednośladu, który będzie wygodniejszy od standardowego modelu szosowego? Sprawdź ofertę naszego sklepu rowerowego w Katowicach! Znajdziesz tu pojazdy typu fitness cenionej marki Kross idealnie nadające się do jazdy miejskiej, ale też wycieczek leśnymi ścieżkami. Proponowane rowery stanowią gwarancję najwyższego komfortu podróży spośród jednośladów szosowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Oferta rowerów szosowych fitness marki Kross dla Klientów z Katowic i okolic

Rowery szosowe fitness, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu rowerowego w Katowicach, zapewniają zwiększony komfort jazdy dzięki możliwości przyjęcia bardziej wyprostowanej pozycji. Ich cechy charakterystyczne to przede wszystkim prosta kierownica oraz sztywny widelec. Oferujemy rowery szosowe fitness z linii Pulso zaufanego producenta Kross, dzięki czemu możesz mieć pewność ich wytrzymałości, wysokiej jakości komponentów i doskonałej wygody. Zapraszamy do zakupów!

Dodatkowe informacje